Automobilio išorės plovimas

  • Be abejonės - vairuotoją puošia jo švarus automobilis. Tinkamas Automobilio plovimas yra vienas iš svarbiausių kėbulo ilgaamžiškumo priežasčių. Ant ilgą laiką nenuplauto automobilio kėbulo prikimba įvairios kelio apnašos, bitumai (smalos), druskos ir dulkės, sakai, žiedadulkės, kurios daro neigiamą poveikį automobilio kėbului ir dažytiems paviršiams; taip neprižiūrėtam automobiliui po kurio laiko gali prireikti korozijos pažeistų paviršių tvarkymo, specialaus kėbulo valymo, poliravimo. O prižiūrintiems savo automobilį patartumėme automobilį plauti bent kartą, du per mėnesį (žiemą reikėtų dažniau), rinktis gerą, atliekamą rankiniu būdu, automobilių plovimą mes naudojame aukštos kokybės, laiko patikrintas ir pripažintas valymo priemones bei mechanizmus, tai pat jau turime sukauptą patirtį darbams atlikti, po plovimo būtinai pasirinkite paprastą (mūsų plovykloje yra nemokamas) arba stipresnį kėbulo vaškavimą, kuris puikiai apsaugos Jūsų automobilį iki sekančio plovimo nuo druskos, rūgštingo lietaus, kelio apnašų, korozijos, spalvos blukimo.

Automobilio salono valymas

  • valome saloną specialiomis priemonėmis, kad kiekvienas jaustųsi komfortiškai ir maloniai įsėdęs į savo automobilį. Klientui leidžiame rinktis iš daugelio mūsų siūlomų paslaugų. Galime išvalyti, išsiurbti, atnaujinti plastmasines detales, nuvalyti langus, nujuodinti plastmasines detales, pagal kiekvieno individualius poreikius.

Odinių sėdynių impregnavimas

  • Kaip dėvisi važiuoklė ir kitos dalys, taip dėvisi ir odinės sėdynės. Norint išlaikyti odos elastingumą, švelnumą, ilgaamžiškumą bei blizgesį ir grožį, siūlome Jums sėdynių impregnavimo paslaugą. Sėdynės ne taip greit dėvėsis, išlaikys estetinį vaizdą bei šviežumą.

Cheminis automobilio salono valymas

  • tai pilnas automobilio plovimas su visapusišku salono vidaus valymu. Jeigu Jūsų automobilis užterštas, yra įsisenėjusių dėmių, siūlome Jums cheminį valymą. Naudojant specialiai skirtas medžiagas cheminiam automobilio valymui, bus išvalyta, atgaivinta automobilio kondicija, nepažeidžiant salono detalių, apmušalų, sėdynių ir kitų automobilio medžiaginių ar odinių audinių, priešingai, įsėdus į automobilį, pasijusite kaip ką tik būtumėte pirkę naują iš salono. Mes už kokybę garantuojame, todėl visada prašome klientų apžiūrėti bei įsitikinti ar patenkinome jų poreikius bei lūkesčius.